Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 235/70 R16 109T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11235/70 R16 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563441146
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  137,7 €

Цена по парче

137,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот