Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 235/60 R16 100T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11235/60 R16 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563549835
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  145,3 €

Цена по парче

145,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот