Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 225/75 R16 115/112S

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11225/75 R16 115/112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563563008
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  219,5 €

Цена по парче

219,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,6 €

Назад кон врвот