Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 215/85 R16 115/112S

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11215/85 R16 115/112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563441047
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  165,9 €

Цена по парче

165,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,7 €

Назад кон врвот