Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 215/80 R15 102T

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11215/80 R15 102T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563476797
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  108,6 €

Цена по парче

108,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот