Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT2 RF11 215/75 R15 100/97S

Hankook

Hankook Dynapro AT2 RF11215/75 R15 100/97S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563531014
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  162,4 €

Цена по парче

162,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот