Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 275/65 R17 115T

Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10275/65 R17 115T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563351391
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  135,8 €

Цена по парче

135,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот