Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 265/65 R18 112T

Hankook Dynapro AT M RF10
Hankook Dynapro AT M RF10
Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10265/65 R18 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563288949
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот