Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 255/55 R19 111H

Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10255/55 R19 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563387420
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
73 dB

Највисока цена:  183,3 €

Цена по парче

183,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот