Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 245/75 R16 109T

Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10245/75 R16 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563386546
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  138,5 €

Цена по парче

138,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,16 €

Назад кон врвот