Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 225/70 R15 100T

Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10225/70 R15 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563386515
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  120 €

Цена по парче

120 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот