Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 215/75 R15 100/97S

Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10215/75 R15 100/97S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563295091
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
F
72 dB

Највисока цена:  118,3 €

Цена по парче

118,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот