Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 205/80 R16 104T

Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10205/80 R16 104T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563386553
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
73 dB

Највисока цена:  116,3 €

Цена по парче

116,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот