Споредете до 4 продукти:

Hankook Dynapro AT M RF10 195/80 R15 96T

Hankook

Hankook Dynapro AT M RF10195/80 R15 96T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563387383
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  96,3 €

Цена по парче

96,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот