Споредете до 4 продукти:

Hankook AL10 255/70 R22.5 140/137M

Hankook AL10
Hankook AL10
Hankook AL10
Hankook

Hankook AL10255/70 R22.5 140/137M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
140/137
Индекс на брзина:
M
EAN:
8808563399898
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  348,00 €

Цена по парче

348,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 9,00 €

Назад кон врвот