Споредете до 4 продукти:

Gtk RS220 620/70 R42 166A8

Gtk

Gtk RS220620/70 R42 166A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
620
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438411159

Највисока цена:  2.506,4 €

Цена по парче

2.506,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот