Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 9.50 R20 105B

Gtk

Gtk RS2009.50 R20 105B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
9.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411418

Највисока цена:  336,9 €

Цена по парче

336,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот