Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 750/65 R26 166A8

Gtk

Gtk RS200750/65 R26 166A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
750
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412897

Највисока цена:  2.371 €

Цена по парче

2.371 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот