Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 650/85 R38 173D

Gtk

Gtk RS200650/85 R38 173D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
650
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
173
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438412965

Највисока цена:  3.179,5 €

Цена по парче

3.179,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот