Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 650/75 R32 172B

Gtk

Gtk RS200650/75 R32 172B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
650
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
172
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411197

Највисока цена:  2.432,2 €

Цена по парче

2.432,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот