Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 650/65 R42 165D

Gtk

Gtk RS200650/65 R42 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410954

Највисока цена:  2.370,3 €

Цена по парче

2.370,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  174,81 €

Назад кон врвот