Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 650/65 R38 163D

Gtk

Gtk RS200650/65 R38 163D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
163
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410718

Највисока цена:  2.190,7 €

Цена по парче

2.190,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  174,81 €

Назад кон врвот