Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 620/75 R30 161B

Gtk

Gtk RS200620/75 R30 161B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
620
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
161
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411180

Највисока цена:  2.321,3 €

Цена по парче

2.321,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот