Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 600/70 R30 156B

Gtk

Gtk RS200600/70 R30 156B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410763

Највисока цена:  1.808,6 €

Цена по парче

1.808,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот