Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 600/65 R38 159D

Gtk

Gtk RS200600/65 R38 159D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410701

Највисока цена:  1.832,8 €

Цена по парче

1.832,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот