Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 600/65 R28 154D

Gtk

Gtk RS200600/65 R28 154D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438412903

Највисока цена:  1.606,8 €

Цена по парче

1.606,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот