Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 580/70 R38 152B

Gtk

Gtk RS200580/70 R38 152B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
580
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410787

Највисока цена: 

Назад кон врвот