Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 540/65 R34 152D

Gtk

Gtk RS200540/65 R34 152D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410688

Највисока цена:  1.523,7 €

Цена по парче

1.523,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот