Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 520/85 R38 152B

Gtk

Gtk RS200520/85 R38 152B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410893

Највисока цена:  1.648,3 €

Цена по парче

1.648,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  174,81 €

Назад кон врвот