Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 520/70 R38 147B

Gtk

Gtk RS200520/70 R38 147B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411142

Највисока цена:  1.677,3 €

Цена по парче

1.677,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  174,81 €

Назад кон врвот