Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 480/80 R46 164B

Gtk

Gtk RS200480/80 R46 164B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411210

Највисока цена:  1.839,5 €

Цена по парче

1.839,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот