Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 480/70 R26 139A8

Gtk

Gtk RS200480/70 R26 139A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4251438412927

Највисока цена:  1.088,2 €

Цена по парче

1.088,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот