Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 480/70 R24 135B

Gtk

Gtk RS200480/70 R24 135B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411098

Највисока цена:  940,4 €

Цена по парче

940,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот