Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 480/65 R28 142D

Gtk

Gtk RS200480/65 R28 142D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410930

Највисока цена:  1.008,5 €

Цена по парче

1.008,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот