Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 480/65 R24 133D

Gtk

Gtk RS200480/65 R24 133D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410657

Највисока цена:  917,6 €

Цена по парче

917,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот