Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 460/85 R38 146B

Gtk

Gtk RS200460/85 R38 146B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410886

Највисока цена:  1.343,6 €

Цена по парче

1.343,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  174,81 €

Назад кон врвот