Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 460/85 R34 144B

Gtk

Gtk RS200460/85 R34 144B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410855

Највисока цена:  1.144,6 €

Цена по парче

1.144,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот