Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 460/70 R24 149B

Gtk

Gtk RS200460/70 R24 149B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
460
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411081

Највисока цена:  935,5 €

Цена по парче

935,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот