Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 440/65 R24 128D

Gtk

Gtk RS200440/65 R24 128D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
440
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438410909

Највисока цена:  832,5 €

Цена по парче

832,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот