Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 420/85 R34 139B

Gtk

Gtk RS200420/85 R34 139B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411333

Највисока цена:  1.021,4 €

Цена по парче

1.021,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот