Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 420/70 R28 133B

Gtk

Gtk RS200420/70 R28 133B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411111

Највисока цена:  825,5 €

Цена по парче

825,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот