Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 380/90 R46 159D

Gtk

Gtk RS200380/90 R46 159D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
380
Висина:
90
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438411401

Највисока цена:  1.330,7 €

Цена по парче

1.330,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот