Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 380/85 R38 136B

Gtk

Gtk RS200380/85 R38 136B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411371

Највисока цена:  1.031,6 €

Цена по парче

1.031,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот