Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 380/85 R30 132B

Gtk

Gtk RS200380/85 R30 132B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
132
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411296

Највисока цена:  888,9 €

Цена по парче

888,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот