Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 360/70 R28 125B

Gtk

Gtk RS200360/70 R28 125B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438410732

Највисока цена:  742,8 €

Цена по парче

742,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот