Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 360/70 R20 129B

Gtk

Gtk RS200360/70 R20 129B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
360
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411043

Највисока цена:  537,9 €

Цена по парче

537,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот