Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 340/85 R48 151D

Gtk

Gtk RS200340/85 R48 151D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
48
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438411395

Највисока цена:  1.148,9 €

Цена по парче

1.148,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот