Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 340/85 R46 150D

Gtk

Gtk RS200340/85 R46 150D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
D
EAN:
4251438412972

Највисока цена:  1.094,2 €

Цена по парче

1.094,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот