Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 340/85 R38 130B

Gtk

Gtk RS200340/85 R38 130B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411364

Највисока цена:  888,9 €

Цена по парче

888,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот