Споредете до 4 продукти:

Gtk RS200 340/85 R28 124B

Gtk

Gtk RS200340/85 R28 124B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
B
EAN:
4251438411289

Највисока цена:  625,1 €

Цена по парче

625,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот